Work and travel 2020

Milí študenti.

Nová sezóna Work and Travel 2020 je opäť TU :)

Pozície sú napríklad v oblasti zábavných a vodných parkov, reštaurácii a hotelov. Možnosť umiestniť aj skupinky či páry.

Pri programe Full Service možnosť viacerých variantov:

Variant A - vyhodna cena programoveho poplatku, 699 USD, atraktivne zarobky 10.30-11 USD hod. v lokalite New Jersey na vychodnom pobrezi, primorska lokalita, 3-4 hodiny od NYC a asi hodinu od Atlantic City. Okrem toho onedlho do tohoto variantu doplnime aj pozicie plavcikov v roznych lokalitach USA.

Variant B - programovy poplatok 969 USD - rozne pozicie v ramci celych USA, do databazy ich budeme davat v priebehu oktobra a novembra.

Pripravujeme Variant C - 1129 USD - premiove pozicie s lokalnym koordinatorom na mieste, v lokalite Hershey, Pennsylvania, vychodne pobrezie. Napriklad Hershey Park lifeguard. Okrem toho mnohe dalsie pozicie. Taktiez budu dostune v nasej databaze akonahle ich zverejni nas partner v USA, cca oktober, november.

Ak máš vlastného zamestnávateľa SelF placement je od 499 USD.

Pre viac info prosím píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

© 2019 Strojnícka fakulta. Všetky práva vyhradené.