Ponuka prace - CIE AUTOMOTIVE

Školiaci program v Španielsku – práca v spoločnosti CIE vo Valašskom Meziříčí

Využite možnosť zapojiť sa do programu ULYSSES, školiaceho programu pre záujemcov o prácu v spoločnosti CIE AUTOMOTIVE.
V rámci programu ULYSSES absolvuje vybraný uchádzač školenie v technologickom centre LEARTIKER, ktoré bude zamerané predovšetkým na technológiu polymérov, technológiu kovov, štíhlu výrobu a podnikanie a inovácie. Následne bude 5 mesiacov pracovať v skupine CIE v Španielsku, kde získa odborné skúsenosti a spozná obchodnú kultúru spoločnosti. Po absolvovaní školenia uchádzač nastúpi do závodu skupiny CIE v Českej republike (CIE PLASTY CZ s.r.o.).
Táto ponuka je vhodná pre inžinierov so špecializáciou na polyméry alebo plasty, strojných inžinierov, mechatronikov alebo priemyselných inžinierov.
Harmonogram:
• Uchádzač nastúpi do technologického centra LEARTIKER v Markina-Xemein, Bizkaia, Španielsko, prvý týždeň v októbri 2022. Od októbra do polovice novembra 2022 absolvuje školenie v centre LEARTIKER.
• Uchádzač bude od začiatku zamestnaný v uvedenej spoločnosti CIE.
• Od druhej polovice novembra 2022 do júna 2023 bude pracovať v skupine CIE v Španielsku.
• Po ukončení programu uchádzač nastúpi do závodu skupiny CIE v Českej republike, CIE PLASTY CZ s.r.o.
Účastníkovi programu budú hradené životné náklady a strava vrátane dopravy do Španielska.
Webové stránky centra LEARTIKER: http://www.leartiker.com/
V prípade záujmu o ponuku, či bližšie informácie kontaktujte prosím Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., + 421 903 669 937.